Konkurs Recytatorski „Wiosenne Przebudzenie”

Wiosna, wiosna, wiosna…, już za chwilę (miejmy nadzieję 😊) nam się objawi. Ale nim przybędzie zapraszamy uczennice i uczniów szkół podstawowych do udziału w XXII Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiosenne Przebudzenie”.

W Mosińskim Ośrodku Kultury, we wtorek 04 kwietnia odbędą się eliminacje gminne konkursu. W eliminacjach gminnych mogą wziąć udział wyłącznie laureaci poszczególnych grup wiekowych, wyłonieni wcześniej w eliminacjach szkolnych. Dlatego młodych adeptów sztuki recytatorskiej, którzy chcieliby zaprezentować swój talent szerokiej publiczności zapraszamy do kontaktu ze swoimi nauczycielkami, bądź nauczycielami. Wielki Finał oczywiście w Murowanej Goślinie.

Regulamin konkursu: Regulamin Eliminacji Gminnych Wiosenne Przeb. 2023

Karta uczestnika: Karta Uczestnika Wiosenne Przeb.2023

 

Wiosenne Przebudzenie - 2023

Share Post :

Facebook
Skip to content