Konkurs Recytatorski „Wiosenne Przebudzenie”

Wiosna, wiosna, wiosna…, już za chwilę (miejmy nadzieję 😊) nam się objawi. Ale nim przybędzie zapraszamy uczennice i uczniów szkół podstawowych do udziału w XXII Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiosenne Przebudzenie”.

W Mosińskim Ośrodku Kultury, we wtorek 04 kwietnia odbędą się eliminacje gminne konkursu. W eliminacjach gminnych mogą wziąć udział wyłącznie laureaci poszczególnych grup wiekowych, wyłonieni wcześniej w eliminacjach szkolnych. Dlatego młodych adeptów sztuki recytatorskiej, którzy chcieliby zaprezentować swój talent szerokiej publiczności zapraszamy do kontaktu ze swoimi nauczycielkami, bądź nauczycielami. Wielki Finał oczywiście w Murowanej Goślinie.

Regulamin konkursu: Regulamin Eliminacji Gminnych Wiosenne Przeb. 2023

Karta uczestnika: Karta Uczestnika Wiosenne Przeb.2023

 

 

 

Wiosenne Przebudzenie - 2023

________________________________________________

🌾 Za oknami prawdziwej wiosny jeszcze nie widać, za to w Mosińskim Ośrodku Kultury było dzisiaj tak wiosennie, że nie jeden alergik musiał walczyć ze wszędobylskimi pyłkami. Wszystko za sprawą dzieci i młodzieży z naszej gminy, które prezentowały się w ramach Eliminacji Gminnych XXII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych „Wiosenne Przebudzenie” 2023. Było poetycko i urzekająco. Wszystkim odważnym bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się 21 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie.

…, a oto laureaci 😊:

– Kategoria uczniów klas I – III

Miejsce I – Koryna Olejniczak – kl. II, Szkoła Podstawowa w Czapurach.

Miejsce II – Antonina Kruk – kl. III A, Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Krośnie.

Miejsce III – Wiktoria Szłapczyńska – kl. II, Szkoła Podstawowa w Rogalinku.

 

– Kategoria uczniów klas IV – VI

Miejsce I – Helena Szufnarowska – kl. IV, Szkoła Podstawowa w Rogalinku

Miejsce II – Marta Muszyńska – kl. V B, Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Krośnie.

Miejsce III – Ewa Koczorowska – kl. VI, Szkoła Podstawowa w Czapurach.

 

– Kategoria uczniów klas VII – VIII

Miejsce I – Martyna Kilian – kl. VII A, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie.

Miejsce II – Dawid Petruk – kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Czapurach.

Miejsce III – Błażej Szymczak – kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Rogalinku.

 

Nominacje do udziału w finale konkursu otrzymali zwycięzcy poszczególnych kategorii, czyli: Koryna Olejniczak, Helena Szufnarowska i Martyna Kilian. 👏👏👏

Jeszcze raz dziękujemy i  życzymy powodzenia w finale.

 

Share Post :

Facebook
Skip to content