image_pdfimage_print

AKTUALNY PLAN ZAJĘĆ W MOK

PONIEDZIAŁEK

09.00 – 10.00 Tai Chi dla seniorów /gimnastyka z elementami rehabilitacyjnymi/ | Sala Reprezentacyjna – zapisy! tel. 606-737-935 – od września br.
09.30 – 11.00 Plastyka dla dzieci i młodzieży | Patio
11.30 – 13.00 Plastyka dla dzieci i młodzieży | Patio
13.30 – 15.00 Plastyka dla dzieci i młodzieży | Patio
14.30 – 18.30 Spotkania z Panią psycholog | Sala nr 8
15.30 – 18.00 Pracownia rysunkowo-malarska dla dorosłych | Patio
16.00 – 17.10 Ceramika dla dzieci od 7 lat i młodzieży. grupa A | Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909
16.15 – 17.45 Balet dla dzieci (3 – 6 lat) dwie grupy | Sala Kolumnowa, tel. 792 821 654 (od 20 września 2021 r.)
17.30 – 18.30 Historia sztuki dla młodzieży | Sala 11, zapisy! tel. 618-132-909
18.00 – 19.30 Spotkanie AA | Sala nr 5, tel. 618-132-909
18.30 – 20.00 Historia sztuki | Sala nr 11 – zapisy! tel. 618-132-909

WTOREK

09.45 – 12.00 Koło emerytów i rencistów | Sala prób 40 /od strony Patio/
10.00 – 12.00 Ceramika dla seniorów | Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909
14.30 – 17.30 Grupa wsparcia | Sala nr 5
15.00 – 19.00 Gitara – lekcje gry na gitarze /grupy: A1, A2, B1, B2/ | Sala Kolumnowa, tel. 504-136-783 od września
17.00 – 20.00 Zajęcia wokalne, dykcja – zajęcia indywidualne | Sala Plastyczna, tel. 501-566-156
18.00 – 20.00 Ośrodek Szkolenia Kierowców | Sala nr 5, tel. 510-519-300
19:00 – 20:30 Joga | Sala Reprezentacyjna | Prowadząca Jolanta Pańczak | zapisy 502-587-425 – od 07 września 2021 r.

ŚRODA

09.30 – 12.00 Warsztaty rękodzieła artystycznego dla dorosłych | Sala Plastyczna
10.45 – 11.30 Gimnastyka dla seniorów | Sala Reprezentacyjna – zapisy u prowadzącego – zajęcia zawieszone
12.30 – 15.00 Warsztaty rękodzieła artystycznego dla dorosłych | Sala Plastyczna
15.00 – 18.00 Spotkania z Panią psycholog | Sala nr 8
15.00 – 19.00 OPS Komisje | Sala Kolumnowa – /w co drugą środę/
15.30 – 18.00 Warsztaty rękodzieła artystycznego dla dorosłych | Sala Plastyczna
16.30 – 17.20 Ceramika dla dzieci od 7 lat, grupa B | Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909
17.00 – 18.00 Zajęcia wokalne, dykcja – zajęcia indywidualne | Sala prób 40, tel. 501-566-156
17.30 – 19.00 Koło informatyczno-fotograficzne dla dorosłych i seniorów | Sala Kolumnowa
18.00 – Próby grupy teatralnej MOK – prowadzący Danuta Połczyńska-Nowak | Sala Reprezentacyjna, tel. 501-566-156
18.00 – 20.00 Ceramika dla dorosłych | Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909

CZWARTEK

16.00 – 19.00 Gitara – lekcje gry na gitarze /grupy: A1, A2, B1, B2/ | Sala Kolumnowa, tel. 504-136-783 od września
17.00 – 20.00 Grupa wsparcia | Sala nr 11
17.30 – 18.30 Historia sztuki – grupa A | zajęcia online
18.00 – 19.30 Koło szachowe dla dzieci i młodzieży | Sala Plastyczna i Sala Balkonowa, tel. 601-054-441
18.00 – 20.00 Ośrodek Szkolenia Kierowców | Sala nr 5, tel. 510-519-300
19.00 – 20.30 Historia sztuki – grupa B | Sala nr 11, tel. 618-132-909 – zajęcia online
19.00 – 21.00 Koło szachowe dla dorosłych | Sala prób 40, tel. 601-054-441 – zajęcia zawieszone

PIĄTEK

09.30 – 12.00 Pracownia rysunkowo-malarska dla dorosłych | Patio
19.00 – 21.00 Próby – Teatr Bez Kurtyny | Sala Reprezentacyjna
19:00 – 21:00 Próba Orkiestry Dętej | Sala Kolumnowa

Facebook
Skip to content