image_pdfimage_print

AKTUALNY PLAN ZAJĘĆ W MOK

PONIEDZIAŁEK

09.00 – 10.00 Tai Chi dla seniorów /gimnastyka z elementami rehabilitacyjnymi/ | Sala Reprezentacyjna – zapisy! tel. 606-737-935
09.00 – 11.30 Rysunek, malarstwo (dorośli/seniorzy) | Sala Plastyczna/Balkonowa – zapisy! tel. 618-132-909
12.00 – 13.00 Warsztaty plastyczne (dzieci 4-6 lat) | Sala Plastyczna/Balkonowa – zapisy! tel. 618-132-909
14.00 – 15.00 Warsztaty plastyczne (dzieci 4-6 lat) | Sala Plastyczna/Balkonowa – zapisy! tel. 618-132-909
14.30 – 18.30 Spotkania z Panią psycholog | Sala nr 8
15.30 – 18.00 Rysunek, malarstwo (dorośli/seniorzy/młodzież) | Sala Plastyczna/Balkonowa – zapisy! tel. 618-132-909
16.00 – 17.10 Ceramika dla dzieci od 7 lat i młodzieży. grupa A | Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909
16.15 – 17.45 Balet dla dzieci (3 – 6 lat) dwie grupy | Sala Kolumnowa, tel. 792 821 654
17.30 – 18.30 Historia sztuki dla młodzieży | Sala 11, zapisy! tel. 618-132-909
18.00 – 19.30 Spotkanie AA | Sala nr 5, tel. 618-132-909
18.30 – 20.00 Historia sztuki | Sala nr 11 – zapisy! tel. 618-132-909

WTOREK

09.45 – 12.00 Koło emerytów i rencistów | Sala prób 40 /od strony Patio/
10.00 – 13.00 Ceramika dla seniorów | Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909
14.30 – 17.30 Grupa wsparcia | Sala nr 5
16.00 – 19.00 Gitara – lekcje gry na gitarze /grupy: A1, A2, B1, B2/ | Sala Kolumnowa, tel. 504-136-783
17.00 – 20.00 Zajęcia wokalne, dykcja – zajęcia indywidualne | Sala Plastyczna, tel. 501-566-156
18.00 – 20.00 Ośrodek Szkolenia Kierowców | Sala nr 5, tel. 510-519-300
19:00 – 20:30 Joga | Sala Reprezentacyjna | Prowadząca Jolanta Pańczak | zapisy 502-587-425

ŚRODA

09.00 – 11.30 Warsztaty rękodzieła artystycznego (dorośli/seniorzy) | Sala Plastyczna/Balkonowa – zapisy! tel. 618-132-909
10.45 – 11.30 Gimnastyka dla seniorów | Sala Reprezentacyjna – zapisy u prowadzącego – zajęcia zawieszone
12.00 – 14.30 Rysunek, malarstwo (dorośli/seniorzy) | Sala Plastyczna/Balkonowa – zapisy! tel. 618-132-909
15.00 – 18.00 Spotkania z Panią psycholog | Sala nr 8
15.00 – 19.00 OPS Komisje | Sala Kolumnowa – /w co drugą środę/
15.30 – 18.00 Warsztaty rękodzieła artystycznego (dorośli/seniorzy) | Sala Plastyczna/Balkonowa – zapisy! tel. 618-132-909
16.30 – 17.30 Ceramika dla dzieci od 7 lat, grupa B | Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909
17.00 – 18.00 Zajęcia wokalne, dykcja – zajęcia indywidualne | Sala prób 40, tel. 501-566-156
18.00 – 19.30 Koło informatyczno-fotograficzne dla dorosłych i seniorów | Sala Kolumnowa
18.00 – Próby grupy teatralnej MOK – prowadzący Danuta Połczyńska-Nowak | Sala Reprezentacyjna, tel. 501-566-156
18.00 – 20.00 Ceramika dla dorosłych | Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909

CZWARTEK

17.00 – 20.00 Gitara – lekcje gry na gitarze /grupy: A1, A2, B1, B2/ | Sala Kolumnowa, tel. 504-136-783
17.00 – 20.00 Grupa wsparcia | Sala nr 11
18.00 – 19.30 Koło szachowe dla dzieci i młodzieży | Sala prób 40, tel. 601-054-441
18.00 – 20.00 Ośrodek Szkolenia Kierowców | Sala nr 5, tel. 510-519-300
19.00 – 21.00 Koło szachowe dla dorosłych | Sala prób 40, tel. 601-054-441

PIĄTEK

19.00 – 21.00 Próby – Teatr Bez Kurtyny | Sala Reprezentacyjna
19.00 – 21.00 Próba Orkiestry Dętej | Sala Kolumnowa

SOBOTA

10.00 – 11.30 Plastycznie zakręceni (dzieci szkolne) | Sala Plastyczna/Balkonowa – zapisy! tel. 618-132-909

Facebook
Skip to content