wystawa – Kosaara and people

Wystawa - 20 listopada 2021

Już 20 listopada 2021 r., o godzinie 15.00 w Ptasim Parku mieszczącym się u zbiegu ulic Dworcowej i Kolejowej w Mosinie, odbędzie się kolejna wystawa z cyklu nowych form ekspozycji związanych z szerszym projektem „Re-Kreacji”. Łącząc w sobie idee rewitalizacji miejsc zdegradowanych oraz prezentacji dzieł w przestrzeni publicznej, poza budynkami galerii, artyści anektują miejsce nietypowe, nie kojarzące się ze sztuką. Autorem wystawy zawieszonej na drzewach będzie Kosaara and people, natomiast druga część prezentacji będzie wynikiem działań artystycznych grupy studentów III roku Akademii Sztuki w Szczecinie i artystów mieszkających w Mosinie. Już od godziny 13.00 artyści będą tworzyć w przestrzeni publicznej obrazy z wykorzystaniem rysunków dziecięcych będących kwintesencją naiwności, bezinteresownosci i intuicji. Kuratorem wystawy będzie Witold Zakrzewski.

Share Post :

Facebook
Skip to content