Palmy Wielkanocne

Uwaga❗❗❗

Niedziela Palmowa zbliża się wielkimi krokami, a jak Niedziela Palmowa, to muszą być palmy. 🌴 Cały czas trwa zabawa w tworzenie naszych gminnych palm, a my ogłaszamy, iż dysponujemy jeszcze kartonowymi tubami, które stanowią bazę do ich budowy. Na takowej bazie należy wykonać dekorację z materiałów trwale osadzonych i przyjaznych środowisku, a gotowe udekorowane palmy ozdobią Plac 20 Października. 😊

Część tub została już odebrana przez dzielnych mosińskich przedszkolaków i uczniów, ale może jeszcze ktoś dołączy do wspólnego budowania tych charakterystycznych wielkanocnych ozdób? Do wspólnej zabawy zapraszamy kluby i stowarzyszenia z naszej gminy, Koła Gospodyń Wiejskich, a także inne grupy nieformalne❗

Jeżeli zechcą Państwo włączyć się do współdziałania, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, w celu ustalenia sposobu przekazania  elementu palmy do ozdobienia.

➡️ mail: mok@kultura.gmina.pl

➡️ tel.:  61 8 132 909

Palma wielkanocna

Share Post :

Facebook
Skip to content