koncert charytatywny na rzecz pomocy dla ukrainy

Koncert charytatywny na rzecz pomocy dla Ukrainy
❗UWAGA❗
Zapraszamy na koncert charytatywny na rzecz pomocy dla  Ukrainy
➡ Mosiński Ośrodek Kultury
➡ poniedziałek 14 marca 2022 r.
➡ godz. 19:00
➡ wstęp bezpłatny
➡ więcej szczegółów wkrótce.
Wystąpi dla nas ukraiński artysta POSTMAN
Postman jest ukraińskim muzykiem, multiinstrumentalistą, kompozytorem, piosenkarzem i songwriterem. Od 2017 roku jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy po Holandię, grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami, Happysad, Lao Che czy duetem Paula i Karol, gościł na wielkich festiwalach (Zaxidfest, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Opole Songwriters Festival) oraz w małych klubach – miasteczkach i wsiach. Przed rokiem ukazała się druga studyjna płyta Postmana zatytułowana „City Freak”. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim. Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki, jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia, wrażliwym na relacje międzyludzkie. Umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyką, tworząc idealną całość. Swoje koncerty prowadzi w języku polskim a jest mistrzem opowieści – potrafi rozbawić do łez, ale też wzruszyć i dać do myślenia… Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana…
Koncert charytatywny na rzecz pomocy dla Ukrainy
Tak było:

Share Post :

Facebook
Skip to content