Jacek Malczewski na nowo – wernisaż fotografii

Wielu nie może się już doczekać, a więc mamy już termin wernisażu prac uczestników projektu „Jacek Malczewski na nowo” inspirowanych twórczością tego wspaniałego malarza symbolisty, którego dzieła możemy oglądać między innymi w Galerii Malarstwa przy pałacu w Rogalinie będącej oddziałem Muzeum Narodowego w Poznaniu. Wystawie będzie towarzyszyć wykład prof. UAM dr hab. Bartosza Korzeniewskiego, wybitnego znawcy tematu. Wernisaż odbędzie się 25 października 2023 r., o godz. 18.00 w sali Mosińskiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, pasjonatów i uczestników projektu.

https://www.kultura.gmina.pl/wp-content/uploads/2022/06/Malczewski-2023-plakat.jpg

Plakat reklamujący wystawę prac uczestników projektu inspirowanych twórczością Jacka Malczewskiego oraz wykład prof. UAM dr hab. Bartosza Korzeniewskiego. w centrum portret mężczyzny

______________________________________________________________________

 

____________________________________________________________

Wernisaż 25 października 2023

Share Post :

Facebook
Skip to content