XV Powiatowy Turniej Rzeźbiarski w Mosinie

Po dwuletniej przerwie Mosiński Ośrodek Kultury zaprasza rzeźbiarzy amatorów na XV Powiatowy Turniej Rzeźbiarski w Mosinie.

Jest to konkurs, w którym mieszkańcy powiatu poznańskiego mogą zmierzyć się w rywalizacji bezpośredniej wykonując pracę w glinie szamotowej w ograniczonym czasie. Do rywalizacji można zgłaszać uczniów mieszkających na terenie powiatu poznańskiego już od czwartej klasy szkoły podstawowej. Osoby dorosłe zgłaszają się samodzielnie. Rzeźby będą oceniane przez profesjonalne jury, w którego skład wejdą aktywni zawodowo rzeźbiarze.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 października 2022 roku, natomiast turniej odbędzie się 28 października.

 

XV Powiatowy Turniej Rzeźbiarski w Mosinie

 

Pobierz dokument word ➡️ karta uczestnika turniej 2022

Pobierz dokument pdf ➡️ karta uczestnika turniej 2022

Pobierz dokument word ➡️ Regulamin tuniej rzezbiarski 2022

Pobierz dokument pdf ➡️ Regulamin tuniej rzezbiarski 2022

Share Post :

Facebook
Skip to content