Do pobrania program wydarzeń wakacyjnych: ➡️  WAKACJE 2024

_____________________________________________________________________

 

Wakacje 2024

Wakacje 2024

Wakacje 2024

Wakacje 2024

Wakacje 2024

Wakacje 2024

Wakacje 2024

Wakacje 2024

Wakacje 2024

 

UWAGA! OD 24 CZERWCA DO 31 SIERPNIA OBOWIĄZUJE PLAN WAKACYJNY

DO POBRANIA NA STONIE GŁÓWNEJ

 

 

Pobierz dokument word ➡️ POBIERZ-PLAN-ZAJĘĆ

PLAN ZAJĘĆ DO LIPCA 2024 W MOK

PONIEDZIAŁEK

09.00 – 10.00 Tai Chi dla seniorów, sala Reprezentacyjna – zapisy! tel. 606-737-935
09.00 – 12.00 Rysunek, malarstwo (dorośli/seniorzy), sala Plastyczna nr 38 – parter
15.00 – 18.00 Rysunek, malarstwo (dorośli/seniorzy/młodzież), sala Plastyczna nr 38 – parter
16.00 – 17.00 Ceramika dla dzieci od 7 do 18 lat, Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909
16.00 – 17.30 Teatron – grupa teatralna – 10-13 lat, sala Kolumnowa/Balkonowa
16.45 – 17.30 Balet dla dzieci (3 – 6 lat), sala Reprezentacyjna, tel. 792-821-654
17.30 – 18.15 Taniec nowoczesny (5 – 9 lat), sala Reprezentacyjna, tel. 792-821-654
18.00 – 19.30 Spotkanie AA, sala nr 5, tel. 618-132-909
17.15 – 18.15 Kurs maturalny z matematyki – podstawa, sala nr 10 – zapisy 725-311-331
18.15 – 19.15 Kurs maturalny z matematyki – rozszerzenie, sala nr 10 – zapisy 725-311-331
19.00 – 20.30 Spotkania Bractwa Kurkowego
19.00 – 21.00 Próby Teatru Bez Kurtyny, sala Reprezentacyjna

WTOREK

10.00 – 12.00 Koło emerytów i rencistów, sala prób 40 (od strony Patio)
10.00 – 12.00 Ceramika dla seniorów, Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909
16.00 – 18.00 Historia sztuki – wykłady, sala nr 11 (młodzież, dorośli) tel. 618-132-909
17.00 – 19.00 Grupa teatralna „Między wierszami” (od 14 roku życia), sala Reprezentacyjna, tel. 618-132-909
17:00 – 19:00 Klub Bab Wspaniałych (I i III wtorek miesiąca), sala Kolumnowa
18.00 – 19.00 Historia sztuki – wykłady, sala nr 11 (zajęcia indywidualne) tel. 618-132-909
18.00 – 20.00 Ośrodek Szkolenia Kierowców, sala nr 5, tel. 510-519-300
19.00 – 20.30 Joga, sala Reprezentacyjna (Prowadząca Jolanta Pańczak) zapisy 502-587-425

ŚRODA

09.00 – 12.00 Rysunek, malarstwo (dorośli/seniorzy), sala Plastyczna nr 38 – parter
14.00 – 16.00 Próby Grupy Teatralnej Napoleon, sala Reprezentacyjna
15.00 – 16.00 Ceramika dla dzieci od 7 do 18 lat, Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909
15.00 – 18.00 Warsztaty rękodzieła artystycznego (dorośli/seniorzy), sala Plastyczna nr 38 – parter
16.00 – 19.00 Gitara – lekcje gry na gitarze (grupy: A1, A2, B1, B2), sala nr 11, tel. 504-136-783
16.30 – 17.30 Ceramika dla dzieci od 7 do 18 lat, Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909
17.00 – 18.00 Zajęcia wokalne, dykcja – zajęcia indywidualne, sala prób 40, tel. 501-566-156
18.00 – 19.30 Koło informatyczno-fotograficzne dla dorosłych i seniorów | sala Plastyczna nr 38 – parter
18.00 – Próby grupy teatralnej MOK – prowadzący Danuta Nowak-Połczyńska, sala Reprezentacyjna, tel. 501-566-156
18.00 – 20.00 Ceramika dla dorosłych, Pracownia 4 – zapisy! tel. 618-132-909
19.00 – 21.00 Kurs maturalny z języka angielskiego – sala nr 10 – zapisy 725-311-331

CZWARTEK

11.00 – 13.00 Klub Belfer – spotkania nauczycieli (I czwartek miesiąca), sala Kolumnowa
16.00 – 17.00 Historia sztuki – wykłady, sala nr 11 (zajęcia indywidualne – kurs maturalny) tel. 618-132-909
16.00 – 17.30 Zajęcia wokalne, dykcja – zajęcia indywidualne, sala nr 40 – parter
17.30 – 19.00 Próba chóru „Zawsze Młodzi” – sala prób nr 40 – parter
18.00 – 20.00 Ośrodek Szkolenia Kierowców, sala nr 5, tel. 510-519-300
19.00 – 21.00 Koło szachowe dla dorosłych, sala prób 40, tel. 601-054-441
07.03, 04.04, 23.05 – 16.30 – 19.00 Warsztaty naukowe – sala Plastyczna nr 38 – zapisy 796-279-911

PIĄTEK

16.00 – 19.00 Gitara – lekcje gry na gitarze (grupy: A1, A2, B1, B2), sala Kolumnowa, tel. 504-136-783
19.00 – 21.00 Próba Orkiestry Dętej, Sala Kolumnowa/Sala Reprezentacyjna

SOBOTA

10.00 – 11.30 Plastycznie zakręceni (dzieci szkolne), Sala Plastyczna nr 38 – parter

Facebook
Skip to content