TRE VOCI – koncert i Gala Noworoczna Gminy Mosina

Wspaniały koncert TRE VOCI w Mosinie!
15 stycznia 2022, godz. 19:00
Hala widowiskowo-sportowa przy ul. Krasickiego 16 w Mosinie

 

Bilety dostępne są w Mosińskim Ośrodku Kultury oraz na portalu bilety24.pl 

 

Zapraszamy!
VOYTEK SOKO | MIKOŁAJ ADAMCZAK | MIŁOSZ GAŁAJ
Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.
Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl mołotowa, którego największym atutem są występy na żywo.
TRE VOCI już od ponad pięciu lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.
Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność m.in. w Chicago (Chicago Symphony Hall, Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater – Thailand), Toronto (Chrystian Performing Arts Centre), Vancouver (Centennial Theatre), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Poznaniu (Filharmonia Poznańska, Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż).

Regulamin Imprez Masowych Mosina 2022 na terenie Hali Widowiskowo – Sportowej w Mosinie, ul. Krasickiego 16
Regulamin_imprez_masowych_Hala

Share Post :

Facebook
Skip to content