Slide Slide Slide Slide Slide

Szeroko na Wąskiej w Ptasim Parku

15 sierpnia 2021 roku w Mosinie wiele będzie się działo. Koncerty, zlot Food Trucków, ale przede wszystkim prezentacja plenerowa pasjonatów, artystów, hobbystów i kolekcjonerów “Szeroko na Wąskiej”. Pandemia zmusiła organizatorów do znalezienia nowego miejsca, w którym wystawcy i widzowie nie będą stłoczeni i zostaną zachowane wymogi dystansowania się, dlatego wystawa i mała scena pojawią się w Ptasim Parku na narożniku ulic Kolejowej i Dworcowej w Mosinie, blisko dworca kolejowego i przystanków autobusowych. Nieprzypadkowo więc, tematem przewodnim tegorocznej wystawy są “Ptaki”.

Wystawcy zaprezentują swoje prace, kolekcje, dzieła, zbiory, kompozycje od godziny 12.00 do 18.00. W tym czasie na scenie zobaczymy muzyków i artystów – nie tylko amatorów.

Do 1 sierpnia przyjmujemy zgłoszenia wystawców i artystów występujących na scenie, które należy dokonać przez kartę zgłoszeń po zapoznaniu się z regulaminem. W przypadku stoisk handlowych obowiązuje również zgłoszenie na Jarmark “15 sierpnia w Mosinie” i opłata.

baner zapraszający na plenerową prezentację pasjonatów, kolekcjonerów i hobbyrtów, artystów i rękodzielników "Szeroko na Wąskiej". Temat przewodni "Ptaki" piętnastego sierpnia 2021 r. w godzinach od 12 do 18. Ptasi park, narożnik ul. Kolejowej i Dworcowej w Mosinie. Wstęp wolny. W tle gałązki na tle nieba, po bokach tekstu wizerunki lecących ptaków

Regulamin prezentacji “Szeroko na Wąskiej” 2021

Karta zgłoszenia udziału “Szeroko na Wąskiej” 2021

Dodatkowa karta zgłoszenia – stoisko handlowe 2021

Regulamin działalności handlowej – stoisko handlowe 2021

 

 

 

Share Post :

Facebook
Skip to content