Szeroko na Wąskiej w Ptasim Parku

Szeroko na Wąskiej, to wystawa plenerowa artystów, hobbystów i kolekcjonerów. 15 sierpnia 2021 r., po raz pierwszy nie odbyła się na ul. Wąskiej w Mosinie, ponieważ obostrzenia pandemiczne nie pozwalają na tak silne kumulowanie publiczności. Konieczność zachowania dystansu wymusiła zmianę miejsca. Wybór padł na Ptasi Park i była to ze wszech miar słuszna decyzja. Dotychczas skondensowana w ciasnej uliczce została uwolniona. Swoje prace i zbiory zaprezentowało 54 wystawców na 30 stanowiskach. Obejrzeliśmy metaloplastykę Radosława Senftlebena, kolekcję maszyn do szycia Andrzeja Dymalskiego, wyroby robione na szydełku ze sznurka bawełnianego Beaty Jurek, rękodzieło, wyroby z drewna, masy solnej, obrazy i biżuterię ze Spółdzielni Socjalnej ArtZagroda, praktyczne zastosowanie krawiectwa artystycznego Doroty Żuchowskiej, prace szydełkowe Teresy Barbary Przybysławskiej, biżuterię, dekory szklane oraz muchy do koszul Patrycji Garus-Twardawej, malarstwo Doroty Lohmann, tkactwo, przędzalnictwo, pokaz tkanych chust i mini warsztaty przędzenia i tkania Aliny Pawlak, publikacją książkową Wojciecha Czeskiego, gobeliny Marii Gostylla-Pachuckiej, kolekcję bucików Arkadiusza Cebulskiego oraz wyszywane obrazy Bogumiły Cebulskiej, modele statków Piotra Stanika, maskotki, zabawki, biżuterię artystyczną, makramy itp., Magdaleny Śniateckiej, malarstwo Marii Silskiej, Ewy Gbiorczyk i Alicji Łuczak, lalki handmade i waldorfskie Anny Leśniewicz, ekspozycję książek Mosińskiej Biblioteki Publicznej, biżuterię i zawieszki Agaty Zboralskiej, wyroby z drewna i szkła fundacji Igi Art, pszczelarstwo, żywe pszczoły, miód, pyłki i wosk Sławomira Biernaczyka, obrazy haftowane Klubu Bab Wspaniałych, obrazy Pracowni Artystycznej w Rogalinku oraz kartki okolicznościowe Izabeli Demby.

 

baner zapraszający na plenerową prezentację pasjonatów, kolekcjonerów i hobbyrtów, artystów i rękodzielników "Szeroko na Wąskiej". Temat przewodni "Ptaki" piętnastego sierpnia 2021 r. w godzinach od 12 do 18. Ptasi park, narożnik ul. Kolejowej i Dworcowej w Mosinie. Wstęp wolny. W tle gałązki na tle nieba, po bokach tekstu wizerunki lecących ptaków

Regulamin prezentacji „Szeroko na Wąskiej” 2021

Karta zgłoszenia udziału „Szeroko na Wąskiej” 2021

Dodatkowa karta zgłoszenia – stoisko handlowe 2021

Regulamin działalności handlowej – stoisko handlowe 2021

 

 

 

Share Post :

Facebook
Skip to content