Spotkanie filmowe

Zapraszamy pasjonatów kina i wielbicieli twórczości Woody’ego Allena na spotkanie filmowe połączone z projekcją entuzjastycznie przyjętego przez krytyków dzieła filmowego traktującego o wielu odcieniach miłości osadzonej w niezwykle atrakcyjnej scenerii. Tradycyjnie nie zdradzimy tytułu filmu, ale niech podpowiedzią będzie gwiazdorska obsada w osobach: Scarlett Johansson, Javier’a Bardem’a, czy nagrodzonej Oscarem za tę rolę Penélope Cruz. Znakomite grono aktorskie dopełniają ciekawe kreacje Patricii Clarkson, Kevina Dunn’a, Rebecci Hall czy Chrisa Messiny . Film okrzyknięty komercyjnym sukcesem reżysera został nagrodzony m. in. Złotym Globem. 92 minuty mogą wydać się zbyt krótkim czasem, by przeżyć z bohaterami filmu tak wiele miłosnych perypetii.

Share Post :

Facebook
Skip to content