songwriter poszukiwany – rozstrzygnięcie konkursu

Długo, dłuuuugo trwało wyłanianie laureatów ale w końcu mamy to. Po wielu rozmowach, wymianach uwag i interpretacyjnych przekomarzaniach, jury doszło do porozumienia i uzgodniło werdykt. Werdykt, który jest jedynie subiektywnym spojrzeniem na trudną procedurę przelewania myśli na papier i nie umniejsza wartości tekstom i ich Twórcom, którzy nie zostali wyróżnieni. Wszystkie słowa, które otrzymaliśmy, i za które z całej głębi dziękujemy, zasługują na uwagę i chwilę zadumy. Gratulujemy wszystkim odważnym i wierzymy, że to nie koniec Waszej przygody z piórem.

Ale do rzeczy.

Mamy troje zwycięzców, których teksty posłużą jako baza do stworzenia utworów muzycznych (prace nad nagraniami już trwają). Są to:

– Ewa T. z utworem „Uplecione z lekcji życia…”

– Ola L. i „Sagarmatha”, oraz

– Mateusz B. z tekstem „Rozbiórka”.

Dodatkowo wyróżnienie literackie Mosińskiej Biblioteki Publicznej otrzymuje Karolina M. autorka tekstu „Zabija mnie monotonia”.

Wielkie gratulacje dla laureatów i równie wielkie dla pozostałych uczestników konkursu. Z osobami nagrodzonymi będziemy kontaktować się indywidualnie.

Dziękujemy!!!

Share Post :

Facebook
Skip to content