Przegląd Amatorski Piosenki Aktorskiej PAPA 2023

…, a może by tak zaśpiewać jak Krystyna Janda, Stanisława Celińska…hmmmm…, Marian Opania, Piotr Fronczewski??? …, a może jak Edith Piaf albo Jacques Brel? No chyba, że tak trochę jak Katarzyna Groniec albo Mariusz Lubomski???

Jeżeli targają Wami takie dylematy, to już teraz możecie się sprawdzić na scenie  i poczuć jak śpiewające aktorki bądź aktorzy. Wystarczy, że zgłosicie się do nas i weźmiecie udział w Przeglądzie Amatorskim Piosenki Aktorskiej PAPA 2023. Przegląd odbędzie się 17 kwietnia, o godz. 17.00 w Sali Kolumnowej Mosińskiego Ośrodka Kultury. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 05 kwietnia br. Wszelkie szczegóły dotyczące przeglądu PAPA 2023, zawarte zostały w regulaminie imprezy, do lektury którego zachęcamy.

Do zobaczenia i usłyszenia na scenie…, no bo przecież „Śpiewać każdy może…”.

Szczegóły Przeglądu w regulaminie: pobierz

Karta Zgłoszenia Uczestnictwa: pobierz i wypełnij

Przegląd Amatorski Piosenki Aktorskiej PAPA 2023

______________________________________________________________________

 

No i stało się! Pierwsza PAPA, czyli Przegląd Amatorski Piosenki Aktorskiej za nami❗❗❗ W Mosińskim Ośrodku Kultury było tego dnia aktorsko i śpiewająco, a wykonawcy hojnie obdarowali nas swoimi zdolnościami.

Nagrodę Główną, czyli okolicznościową statuetkę i nagrodę finansową w wysokości 500 zł, wyśpiewała opowieścią o piesku pokojowym, Pani Magdalena Kaczmarek. 👏👏👏

Pozostali Finaliści, czyli Pani Aleksandra Szklarz i Pan Marek Nowak, przenieśli nas do krainy bajek, koniecznie na umówioną godzinę dziewiątą. 👏👏👏

Przegląd odbywał się pod czujnym okiem Jury, w skład którego weszły Panie Danuta Nowak-Połczyńska i Ajżan Prendke oraz Pan Maciej Szulc. Swoim kunsztem akompaniatorskim uraczył nas również mistrz gitary Pan Piotr Wilczak. Mogliśmy także usłyszeć dwa utwory w wykonaniu 2/3 zespołu PoTrzecie… . Było przesympatycznie. Dziękujemy Wszystkim, którzy z nami byli, za to, że byli i razem z nami stworzyli Przegląd Amatorski Piosenki Aktorskiej w Mosinie.

 

Share Post :

Facebook
Skip to content