Przegląd Amatorski Piosenki Aktorskiej PAPA 2023

…, a może by tak zaśpiewać jak Krystyna Janda, Stanisława Celińska…hmmmm…, Marian Opania, Piotr Fronczewski??? …, a może jak Edith Piaf albo Jacques Brel? No chyba, że tak trochę jak Katarzyna Groniec albo Mariusz Lubomski???

Jeżeli targają Wami takie dylematy, to już teraz możecie się sprawdzić na scenie  i poczuć jak śpiewające aktorki bądź aktorzy. Wystarczy, że zgłosicie się do nas i weźmiecie udział w Przeglądzie Amatorskim Piosenki Aktorskiej PAPA 2023. Przegląd odbędzie się 17 kwietnia, o godz. 17.00 w Sali Kolumnowej Mosińskiego Ośrodka Kultury. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 05 kwietnia br. Wszelkie szczegóły dotyczące przeglądu PAPA 2023, zawarte zostały w regulaminie imprezy, do lektury którego zachęcamy.

Do zobaczenia i usłyszenia na scenie…, no bo przecież „Śpiewać każdy może…”.

Szczegóły Przeglądu w regulaminie: pobierz

Karta Zgłoszenia Uczestnictwa: pobierz i wypełnij

Przegląd Amatorski Piosenki Aktorskiej PAPA 2023

Share Post :

Facebook
Skip to content