Plener ceramiczny w Mosinie

Rzeźbiarzy amatorów, miłośników ceramiki zapraszamy na wyjątkowy plener, który będzie odbywał się w lipcu. Od 4 do 8.07.2022 roku. Liczba miejsc jest ograniczona, więc należy jak najszybciej dokonać zgłoszenia telefonicznego, a następnie uzupełnić i przysłać do Mosińskiego Ośrodka Kultury druk RODO. W regulaminie znajdziemy wszystkie niezbędne informacje, a jeśli pojawią się pytania, to zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: 61 8 132 909, wewn. 14. Koordynatorem jest p. Małgorzata Witt

REGULAMIN

Druk RODO

plakat informujący o stacjonarnym plenerze ceramicznym w Mosinie. Tytuł "Wodny Świat". motyw graficzny zwój / ślimacznica imitujące zrolowany płat gliny oraz fale. Data pleneru 4 - 8 lipca 2022. Tylko dla osób dorosłych. Zapisy do 20 czerwca, pod telefonem: 61 8 132 909. Ilość miejsc ograniczona. Regumalin dostępny na stronie www.kultura.gmina.pl. Mosiński Ośrodek kultury, ul. Dworcowa 4

Share Post :

Facebook
Skip to content