msn street-art

msn street art

11 września – Street Art w Mosińskim formacie – muzyka, sztuka, sport. 

Inicjowane przez Radosława Trzcińskiego wydarzenie będzie okazją do wysłuchania koncertów młodych, utalentowanych raperów z Mosiny, okolic oraz gości specjalnych. W Mosinie zobaczymy przepełnione artystycznym kunsztem prace lokalnych twórców, a także weźmiemy udział w turnieju streetbolla o niestandardowej formule rozgrywek. Przewidziano nagrody dla najbardziej uzdolnionych zawodników oraz dodatkowe konkurencje dla kibiców. Wszyscy biorący udział w tournament’cie mogą liczyć na dobrą zabawę, świetną atmosferę i kawał niezłej koszykówki. Dzięki przychylności dyrekcji impreza odbędzie na terenie Szkoły Podstawowej nr 1.

Wydarzenie dofinansowane w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021”.

Regulamin:  regulamin_msn_street_art_11_września_2021

Fotorelacja z soboty

Share Post :

Facebook
Skip to content