Konkurs “Zdjęcie na Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej”

 

Plakat na święto flagi

Lubicie robić zdjęcia? Na pewno tak. Już niedługo drugi maja, czyli Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, dzień w którym  możecie uwiecznić biało-czerwoną na fotografii.

Mosiński Ośrodek Kultury, wspólnie z Urzędem Miejskim w Mosinie, zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Zdjęcie na Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej”. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich i polega na przesłaniu do dnia 7 maja 2021 roku, na adres email mok@kultura.gmina.pl samodzielnie wykonanego zdjęcia flagi Polski wywieszonej z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, 2 maja 2021r. Zdjęcie powinno być wykonane na terenie Gminy Mosina.

Można już zatem zacząć przygotowywać aparaty, telefony lub inne cuda techniki fotograficznej i drugiego maja do dzieła.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, w którym zawarte zostały wszystkie ważne informacje konkursowe.

Regulamin konkursu na Dzień Flagi RP

Share Post :

Facebook
Skip to content