konkurs – songwriter poszukiwany

Uwaga!!! Pilne!!!
SONGWRITER POSZUKIWANY

Co WAM w duszy śpiewa?
A gdyby tak… to zapisać?

Ogłaszamy konkurs jakiego jeszcze nie było: Ty piszesz tekst a my zadbamy o resztę!
Efekt: usłyszysz w Internecie pełnowartościowy utwór muzyczny do Twoich słów.
O aranżację muzyczną zadbają profesjonaliści, trzej twórcy, tworzący w zupełnie odmiennym stylu:

Carlos Ramirez Orduz – gitarzysta klasyczny, kompozytor, autor muzyki, wieloletni nauczyciel gry na gitarze, nasz człowiek z Kolumbii.

Maciej Szulc, członek zespołu PoTrzecie… – gitarzysta , kompozytor, tekściarz, jak sam mówi o sobie „prawie poeta”.

Piotr Selke – gitarzysta, muzyk i twórca projektów Próba mikrofonu, mollDur i Dżem w stołówce, członek zespołu Not Yet, człowiek instytucja.

Marzysz, by Twój tekst wykrzyczeć przy ciężkich brzmieniach gitary elektrycznej? Wyśpiewać przy akompaniamencie gitary klasycznej? Żaden problem! Nasi twórcy zapewnią stylistyczną różnorodność utworów.

Spróbuj, może to właśnie Twoje słowa podbiją ich gitary i nasze serca.
Konkurs na tekst piosenki organizuje Mosińska Biblioteka Publiczna https://www.facebook.com/bibliotekamosina i Mosiński Ośrodek Kultury https://www.facebook.com/mosinskiosrodekkultury.
Na Wasze teksty czekamy do piątku 30.04.2021 roku. Wysyłajcie je na adres mailowy: maciej@kultura.gmina.pl.

Szczegóły konkursu w regulaminie:

Regulamin konkursu Songwriter Poszukiwany

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Długo, dłuuuugo trwało wyłanianie laureatów ale w końcu mamy to. Po wielu rozmowach, wymianach uwag i interpretacyjnych przekomarzaniach, jury doszło do porozumienia i uzgodniło werdykt. Werdykt, który jest jedynie subiektywnym spojrzeniem na trudną procedurę przelewania myśli na papier i nie umniejsza wartości tekstom i ich Twórcom, którzy nie zostali wyróżnieni. Wszystkie słowa, które otrzymaliśmy, i za które z całej głębi dziękujemy, zasługują na uwagę i chwilę zadumy. Gratulujemy wszystkim odważnym i wierzymy, że to nie koniec Waszej przygody z piórem.

Ale do rzeczy.

Mamy troje zwycięzców, których teksty posłużą jako baza do stworzenia utworów muzycznych (prace nad nagraniami już trwają). Są to:

– Ewa T. z utworem „Uplecione z lekcji życia…”

– Ola L. i „Sagarmatha”, oraz

– Mateusz B. z tekstem „Rozbiórka”.

Dodatkowo wyróżnienie literackie Mosińskiej Biblioteki Publicznej otrzymuje Karolina M. autorka tekstu „Zabija mnie monotonia”.

Wielkie gratulacje dla laureatów i równie wielkie dla pozostałych uczestników konkursu. Z osobami nagrodzonymi będziemy kontaktować się indywidualnie.

Dziękujemy!!!

Share Post :

Facebook
Skip to content