Zapraszamy Małych i Dużych, rodzinnie, w pojedynkę lub klasami, całymi KGW, sołectwami lub osiedlami do wykonania Palmy Wielkanocnej.
🥚 🥚 🥚
Na Wasze prace czekamy do 24 marca 2026 r., w MOK.
🐣 🐣 🐣
Wszystkie palmy zaprezentujemy w Niedzielę Palmową na Placu 20 Października.
🌞 🌞 🌞
Do pobrania: REGULAMIN KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ
_____________________________________________________________________________
Jednogłośnie i równorzędnie nagrodzone Palmy Wielkanocne:
Renata i Wojtuś, Urszula Bejma, Tadeusz Bejma oraz Little Forest 4 Kids.
Gratulujemy !!!

































