konkurs malarsko – fotograficzny „wiosna – ach, to ty”

Wiosna - ach, to Ty

Regulamin konkursu:

Regulamin Konkursu plastycznego wiosna – ach to Ty 2022 

druk RODO konkursu

 

wystawa pokonkursowa

 

Konkurs malarsko-fotograficzny „Wiosna, ach, to Ty” rozstrzygnięty!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, który ujawnił wiele talentów, zarówno fotograficznych, jak i plastycznych. Spośród prac malarskich Jury wybrało trzy najlepsze prace:

I miejsce zdobyła Lena Ossowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie, II miejsce Marta Muszyńska z klasy IV Zespołu Szkół w Krośnie, natomiast III miejsce uzyskał Szymon Piotrowski (4 lata). Dodatkowo wyróżnienie przyznano Wiktorii Matuszak z Pecnej.

Dużym wyzwaniem dla oceniających był wybór najlepszych prac fotograficznych.

I miejsce zdobyła Matylda Antoniewicz za zdjęcie ptaszka na szybie, II miejsce uzyskał Kacper Ratajszczak z klasy 4a Zespołu Szkół w Krośnie, III miejsce przypadło Zuzannie Muszyńskiej z klasy VII b Zespołu Szkół w Krośnie. Jury przyznało też wyróżnienia: Julia Kruk z Krosna, Patryk Bendziński z kl 5 A Szkoły Podstawowej w Pecnej, Wiktoria Matuszak z klasy 7 A Szkoły Podstawowej w Pecnej oraz Lena Bereta z 7 klasy Szkoły Podstawowej w Mosinie.

Wszystkie prace konkursowe będzie można zobaczyć na wystawie w Mosińskim Ośrodku Kultury, w drugim tygodniu kwietnia, a w wersji elektronicznej na stronach internetowych MOK.

Share Post :

Facebook
Skip to content