Koncert Soni Bohosiewicz z zespołem

Gorąco zapraszamy na „10 sekretów Marilyn Monroe”, koncert poświęcony najsłynniejszej blondynce świata w wykonaniu znakomitej polskiej aktorki i wokalistki, kobiety z temperamentem i tajemniczym błyskiem w oku – Sonia Bohosiewicz. 🎭🎤

W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, m.in. „I wanna be loved by you”, „On the Sunny Side of the Street”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin” czy „I’m beginning to see the light”, …i opowieści o sekretach wielkiej MM.

Na scenie wspaniali muzycy grający na żywo❗

Fabian Włodarek – fortepian, 🎹

Robert Murakowski – trąbka, flugelhorn, 🎺

Piotr Górka – kontrabas, 🎻

Patryk Dobosz – perkusja. 🥁

Koncert odbędzie się 27 września 2024 r., o godz. 19:00 w Sali Reprezentacyjnej Mosińskiego Ośrodka Kultury.

Bilety do nabycia w Mosińskim Ośrodki Kultury w cenie 50,00 pln i 45,00 pln (z Mosińską Kartą Mieszkańca), oraz na portalu Bilety24: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-378-sonia-bohosiewicz-z-zespolem–109710?id=622872

 

Koncert Soni Bohosiewicz

 

Share Post :

Facebook
Skip to content