Jarmark okolicznościowy DRM 2023

JARMARK OKOLICZNOŚCIOWY DNI RZECZYPOSPOLITEJ MOSIŃSKIEJ 2023

W związku z przygotowaniem do organizacji Dni Rzeczypospolitej Mosińskiej 2023, które odbędą się w dniach 26, 27 i 28 maja 2023 r., Mosiński Ośrodek Kultury przygotowuje organizację Jarmarku okolicznościowego, który będzie stanowił integralną część uroczystości wyłącznie w dniu 28 maja br.

Wszystkie osoby zainteresowane prowadzeniem działalności handlowej lub usługowej zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w Regulaminie Jarmarku okolicznościowego i przesłanie swego zgłoszenia na specjalnym druku:

– do dnia 17 marca 2023 r. – działalność dotycząca stanowiska gastronomicznego oraz sprzedaży napojów, napojów alkoholowych

– do dnia 12 maja 2023 r. – pozostała działalność handlowa

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo poniżej:

Zarządzenie – pobierz

Regulamin Jarmarku – pobierz

Formularz zgłoszeniowy – pobierz 

 

Share Post :

Facebook
Skip to content