Akcja – Mosina Turystycznie

Mosiński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do udziału w obchodach Dni Mosiny 2023 pod hasłem „Mosina Turystycznie”.

Głównym założeniem akcji jest propagowanie ciekawych, nieznanych miejsc, charakteryzujących się walorami naturalnymi i przyrodniczymi na terenie Gminy Mosina.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z poszczególnych szkół do przekazywania informacji o najciekawszych, ich zdaniem, miejscach. Nie zależy nam na propagowaniu ogólnie znanych miejsc charakterystycznych na mapie gminy typu: Pałac w Rogalinie, Wielkopolski Park Narodowy.

Prosimy o podzielenie się z organizatorami akcji oraz z pozostałymi mieszkańcami informacjami na temat kameralnych, ciekawych miejsc, charakteryzujących się naturalnym pięknem, które ze względu na swoje walory krajobrazowe, przyrodnicze, ukształtowanie terenu, ciekawe miejsca z elementami dziedzictwa historycznego wyróżniają się zdaniem wnioskodawcy.

Poszczególne propozycje prosimy przesyłać w następującej formie:

  1. Zdjęcie/zdjęcia /maksymalnie 3/ w rozdzielczości do publikacji internetowej, prezentujące wybrane miejsce;
  2. Krótki opis wybranego miejsca;
  3. Możliwie dokładne określenie lokalizacji wybranego miejsca;
  4. Imię i nazwisko wnioskodawcy wraz z podaniem telefonu kontaktowego oraz nazwa szkoły do której uczęszcza wnioskodawca.
  5. Podpisane Oświadczenie RODO

Propozycje prosimy przesyłać elektronicznie na adres email Ośrodka: konkurs@kultura.gmina.pl lub przekazywać osobiście w siedzibie Mosińskiego Ośrodka Kultury, Mosina, ul. Dworcowa 4 do dnia 22 maja  2023 do godz. 15:00.

Najciekawsze propozycje wraz z przedstawieniem autora pomysłu zostaną zaprezentowane na stronach internetowych i portalach społecznościowych Urzędu Miejskiego w Mosinie  oraz Mosińskiego Ośrodka Kultury między innymi w okresie obchodów Dni Mosiny 2023.

Uczestnicy otrzymają pakiety upominkowe.

Do pobrania – Rodo: Akcja Mosina Turystycznie 2023 – Rodo

Do pobrania – Regulamin: Akcja Mosina Turystycznie 2023 – Regulamin

Share Post :

Facebook
Skip to content