29. finał WOŚP już w niedziele!

WOŚP zagra w Mosinie po raz 29!
Wielki Finał został przełożony na dzień 31 stycznia 2021 r.

Jesteśmy pełni nadziei, że również w 2021 roku zagracie z nami, a nasza Orkiestra zabrzmi na całym świecie!

https://www.facebook.com/WospMosina

Nasza e-Skarbonka

https://eskarbonka.wosp.org.pl/hjvqjt?fbclid=IwAR2FxSS4hYwQsKHoUr3Es7WHhraVaDaB5RitAhcxxBaOBl3oy-O7jUFHN4M

Nasza aukcje Allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/WOSPMOSINA?bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-3-0112

 

Na pewno zauważyliście, że pełną parą ruszyły przygotowania do kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mosinie!
Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, ponownie będziemy zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych dla polskich szpitali.
Oczywiście ze względu na sytuację epidemiczną w naszym kraju charakter tegorocznego Finału będzie nieco inny niż w latach poprzednich i wszystko będzie zależało od obowiązujących w danym czasie przepisów.
Większość działań, w tym zbiórki i licytacje przeniesie się do internetu. Jednakże będą stałe wydarzenia do których Mosiniacy się przyzwyczaili i bez których nasz finał nie mógłby się odbyć.
Zatem już dziś zapraszamy do udziału w biegu “Policz się z cukrzycą” organizowanym przez Osir Mosina, a amatorów Nordic Walking do spacerowania z Przyrodobraniem i Sołectwem Krosno. Kierowcy mogą wziąć udział w rajdzie samochodowym z Automobilklub Wielkopolska, a pasjonaci starych aut będą mogli podziwiać rzadkie eksponaty na mosińskim rynku. Wyjątkową akcją jest pieczenie 1000 piernikowych serc przez wolontariuszy i sympatyków Jadłodzielni Mosina, do której każdy może się przyłączyć.
Nie będzie koncertu w MOKu, jednakże licytacje gadżetów będą odbywały się na portalu Allegro.
Każdy wolontariusz oraz każda firma może mieć swoją e-Skarbonkę i udostępniać linki do zbiórki na swoim profilu lub funpagu.
Dodatkowo firmy, sklepy i instytucje naszej gminy mogą założyć swoją Sztabową Puszkę Stacjonarną, do której w dniach od 15.12.2020-31.01.2021 będzie można prowadzić zbiórkę kwestarską. By móc założyć taką puszkę wystarczy wypełnić formularz, a nasz sztab pomoże w dopełnieniu wszelkich formalności
O wszelkich dodatkowych działaniach i wydarzeniach będziemy informowali, zapraszamy do śledzenia naszej strony na FB.

 

Share Post :

Facebook
Skip to content